آموزش حسابداری مالیاتی

حسابداری، نه تنها در ایران بلکه در تمام کشورها به عنوان یک رشته درآمدزا و پولساز شناخته می‌شود. همین مسئله باعث شده که بسیاری از افراد برای آموزش حسابداری ویژه بازار کار دست به کار شوند. به غیر از دانشگاه‌ها، موسسات آزاد هم می‌توانند برای شروع یادگیری حسابداری مناسب باشند. اگر بخواهید تنها به عنوان یک حسابدار ساده در شرکت‌های خصوصی استخدام شوید، آموزش آکادمیک به تنهایی کافی نبوده و شما به توانایی‌ها و مهارت‌های فنی نیاز خواهید داشت. این یعنی باید تمرکز خود را روی آموزش‌های عملی بگذارید.

یک حسابدار باید بتواند تمامی معاملات و تراکنش‌های مالی را با توجه به رعایت آخرین قوانین و دستورالعمل ها و استاندادهای حسابداری در دفتر روزنامه و دفتر کل ثبت کند و تکالیف ماهانه و فصلی مربوط به مالیات و بیمه را به درستی انجام دهد تا از این بابت خسارتی به کارفرما وارد نشود. علاوه بر این دارایی‌ها و اموال شرکت باید توسط حسابدار شناسایی و فهرست شود. این کار باید با در نظر گرفتن موجودی انبار و حساب‌ها انجام شود

برای آن‌که بخواهید از پس کارهای محول شده برآیید، باید آموزش اصول حسابداری ویژه بازار کار و مالیاتی  را گذرانده باشید. در شرکت‌های امروزی از نرم‌افزار حسابداری برای سهولت در کار استفاده می‌شود. بدون در نظر گرفتن نوع شرکت امکان استفاده از اکسل به عنوان نرم‌افزار پایه وجود دارد. آموزش حسابداری excel به شما برای انجام این کار کمک می‌کند. اما ممکن است مجبور به کار با نرم‌افزارهای تخصصی شوید. در این صورت باید گزارشات و صورت‌های مالی را با در نظر گرفتن نوع شرکت و فعالیت‌های آن تهیه کنید.

آموزش حسابداری ویژه بازار کار بدون تمرین‌های عملی ارزشی ندارد. شما برای کار در محیط تجاری، به توانایی و مهارت بیشتر از دانش نظری و تئوری نیاز دارید. دوره های آموزشی حسابداری و مالیاتی همتا حساب به شما برای ورود به بازار کار کمک می‌کند. این دوره تمام دانش مورد نیاز برای استخدام به عنوان یک حسابدار را در اختیار شما می‌گذارد.

با افزایش مهارت امکان گرفتن فرصت‌های شغلی بیشتری برای شما مهیا می شود و همچنین شرکت همتا حساب بهترین هنرجویان و کارآموزان خود را به کارفرمایان معرفی می کند ، این یعنی با یک تیر دونشان خواهید زد. افزایش مهارت مساوی است با افزایش درآمد و جایگاه شغلی بهتر و بالاتر ، شرکت همتا حساب برای ارتقای شغلی و مزایای بیشتر در کنار شما خواهد بود .

دوره های تخصصی آموزش حسابداری  ویژه بازار کار :

 1. آموزش جامع کاربردی حسابداری
 2. آموزش جامع حقوق و دستمزد
 3. تنظیم و ارسال اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده
 4. تنظیم و ارسال صورت معاملات فصلی(۱۶۹)
 5. تنظیم و ارسال اظهارنامه مالیاتی عملکرداشخاص حقیقی
 6. تنظیم و ارسال اظهارنامه مالیاتی عملکرداشخاص حقوقی
 7. تنظیم و ارسال اظهارنامه اجاره املاک و مستغلات
 8. آموزش قوانین و نحوه تحریر دفاتر قانونی
 9. آموزش نرم افزار حسابداری (هلو ، سپیدار)
 10. آموزش اکسل
 11. آموزش سامانه مودیان و پایانه های فروشگاهی
 12. کارآموزی و کارورزی

به دنبال مشاوره رایگان هستید ؟ کارشناسان ما آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند

سوالات متداول ثبت درخواست